Základné informácie

Apartmán LEBO sa nachádza na prvom poschodí apartmánového domu B, ktorý bol vybudovaný v roku 2009. Je situovaný v tichšej časti nad centrom obce, celoročne dobre prístupný. Parkovacie miesto je priamo pred apartmánovým domom - podrobnosti v časti Doprava. Viac o apartmáne je uvedené v častiach Apartmán, Počet lôžok a Stravovanie.

 

Ak máte chuť vidieť z okna blízke hory a zároveň mať všetky služby nadosah - tak ste na správnom mieste.

 

V tesnej blízkosti apartmánového domu sa nachádza autobusová zastávka, zdravotné stredisko a lekáreň. Len kúsok vedľa je nákupné stredisko COOP Jednota, kde dostanete aj večer po návrate z lyžovačky či dobrej túry nielen čerstvé pečivo, ale aj ostatné bežné potraviny. Pár krokov ďalej je reštaurácia, takže ak nemáte chuť variť, nemusíte sa báť, že ostanete o hlade. Nevybrali ste si z ich menu? - nevadí, krátka prechádzka Vás zavedie k ďalším reštauráciám, či pizzériám.
V centre obce, vzdialenom asi 300 m, je aj pošta, bankomat, novinový stánok, cukráreň a informačné stredisko. Podrobnosti nájdete v časti Lokalita.
Kam sa vybrať a čo pekné možno v okolí navštíviť a vidieť - to sa dozviete v časti Okolie.
A keď sa vrátite do apartmánu, zistíte, že oddych po dni plnom zážitkov je pre vás to pravé. Dostali ste chuť na grilovačku? - nie je problém, v chránenom priestore medzi apartmánovými domami je nachystané drevené záhradné sedenie, ktoré priam pozýva stráviť úžasný letný večer.

 

A nezabudnite, že vždy platí:

Prečo Apartmán LEBO? - lebo Vaše pohodlie je pre nás prioritou!

 

späť